O nás

Zdravím všetkých mojich zákazníkov, ale aj tých, ktorí na môj e-shop len tak zo zvedavosti klikli. Rád by som sa vám predstavil. Volám sa Štefan Klapko a stojím práve za vznikom tohto e-shopu. Som úplne obyčajný človek ako každý iný, ktorý jednoducho robí, čo ho baví, a to už viac ako 12 rokov. Ku každému zákaznikovi a ku každej jednej objednávke pristupujem osobne, čiže od prijatia objednávky, rozvoz alebo zabalenie, fakturácia a kontakt so zákazníkom je pre mňa každodenná a dôležitá práca.


Stojím si za tým, že dobre odvedená práca, komunikácia a seriózny prístup k vám – k zákazníkom je kľúčom k tomu, aby ste boli nie len s tovarom, ale aj službami spokojný. Ak ste už niekedy podnikal alebo podnikala úplne sama, skôr sa viete vžiť do mojej kože a viete, aká je to radosť, za každým, keď vám príde správa,mail, nová objednávka. Som sám sebe šéfom aj zamestnancom. Starám sa nie len o chod e-shopu a o to, aby boli objednávky v poriadku zabalené, odoslané tak, ako majú, ale tiež aj o rozvoz objednávok zákazníkom.

Moje podnikanie je pre mňa všetkým rovnako tak ako ako vaša spokojnosť. Ak budete mať akékoľvek otázky či problém, neváhajte a kontaktujte ma telefonicky alebo mailom. V prípade, že radšej podporíte menšieho podnikateľa ako zahraničnú firmu, pozrite si širokú ponuku, ktorú vám môj e-shop ponúka. Okrem produktov do kancelárie či školy, som do sortimentu zaradil aj potraviny a nápoje. Pretože som si viac než istý, že pri vašej práci a pri dlhom scrolovaní vám isto vyhladne :)