Domestos WC Power5 Oceán 55g guľôčky do WC

DOMESTOS | Iné hygienické potreby | Kód: HY079009
Dostupnosť
Skladom
2,54 €
3,05 € s DPH
Merná jednotka: ks (ks)
Veľmi účinný závesný čistič toaliet v podobe piatich guľôčok. Vďaka svojmu inovovanému zloženiu bráni vzniku vodného kameňa, vytvára bohatú čistiacu penu, leští, dezinfi kuje a poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť, čím udržuje toaletu hygienicky čistú. Vôňa oceánu. Hmotnosť 55 g.

Bezpečnostné informácie
NEBEZPEČENSTVODomestos Power 5 tuhý WC blokSpôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje 1-(2,3,8,8-tetrametyl-1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2-naftyl)etán-1-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Obsahuje: nátrium-dodecylbenzénsulfonát; nátrium-dodecyl-sulfát.

Názov produktu
Domestos Power 5 Ocean tuhý WC blok 55 g

Zloženie produktu
30 % a viac aniónové povrchovo aktívne látky, 5 % alebo viac, ale menej ako 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, Menej ako 5 % parfum, Aromatické uhľovodíky, Fosfáty, Citral, D-limonene, Linalool

Meno alebo obchodné meno a adresa distribútora
Unilever Slovensko, spol. s r.o.Karadžičova 10821 08 Bratislava

Krajina pôvodu
Vyrobené v EU

Návod na použitie
Návod na použitie: Otvorte obal a vyberte prvý WC blok. Zaveste WC blok cez okraj toaletnej misy a uistíte sa, že sa nachádza v najsilnejšom prúde vody. Po minutí WC bloku vyhoďte zvyšný materiál do odpadkového koša. Po manipulácii s prípravkom si umyte ruky.

Množstvo v balení 1 KS
Značka Domestos
Hmotnosť 55 gramov
Použitie čistí a prevonia
Vôňa oceán

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad dodávateľa HY079009 54
Môj účet